KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Modeskiss 7358049

nr 735 8049

Kerstin Thorvall

(1925-2010), Sverige

Modeskiss, Kerstin Thorvall, bladets mått: 42 x 29

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 23 januari 2012
kl 19:03:05

Kerstin Thorvall

Läs mer om Kerstin Thorvall